Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 204

Jörg Immendorff *

Jörg Immendorff * - Moderne und Zeitgenössische Kunst

(Bleckede/Elbe 1945-2007 Düsseldorf) Version/before the performance, signed and dated Jörg Immendorff 86, mixed media with gouache on paper, 21.5 x 31.5 cm, framed, (PP)

Provenance: Private Austrian collection

Expert: Mag. Patricia Pálffy Mag. Patricia Pálffy
+43-1-515 60-386

patricia.palffy@dorotheum.at

25.10.2012 - 17:00

Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 4.000,-

Jörg Immendorff *

+43-1-515 60-386

patricia.palffy@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Moderne und Zeitgenössische Kunst
Datum: 25.10.2012 - 17:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.10. - 25.10.2012