Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 34

Hermann Nitsch

Hermann Nitsch - Um?ní a starožitnosti - Wr. Neustadt

(geb. 1938 Wien), Ohne Titel, handsigniert, datiert, Nitsch 2001, reliefierter Siebdruck in Farbe, 59 x 93 cm, gerahmt

24.10.2012 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 2.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Hermann Nitsch

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Um?ní a starožitnosti - Wr. Neustadt
Datum: 24.10.2012 - 16:00
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: 13.10. - 23.10.2012