Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 33

Helmut Leherb (Leherbauer)

Helmut Leherb (Leherbauer) - Um?ní a starožitnosti - Wr. Neustadt

(Wien 1953-1997), Dame mit Melone, signiert, datiert Leherb 73, Lithografie in Farbe nach einem Aquarell, Gesamtauflage 700 Exemplare, Bildausschnitt 64,5 x 33,5 cm, verglast, gerahmt

24.10.2012 - 16:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Helmut Leherb (Leherbauer)

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Um?ní a starožitnosti - Wr. Neustadt
Datum: 24.10.2012 - 16:00
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: 13.10. - 23.10.2012