Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

2 Tischkreuze, 1 Skulptur

2 Tischkreuze, 1 Skulptur - Um?ní, starožitnosti, šperky

"Heilige", 1 Rosenkranz 19./20. Jh., tlw. aus Holz geschnitzt, naturalistisch gefasst, Höhe ca. 31 cm, 33 cm und 45 cm, beschädigt, kleine Teile fehlen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

10.10.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

2 Tischkreuze, 1 Skulptur

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 10.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 01.10. - 10.10.2012