Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Karl Hoyer

Karl Hoyer - Um?ní, starožitnosti, šperky

Anfang 20. Jh. -zugeschrieben "Heimkehr der Fischer", Öl auf Karton, ca. 37 x 51 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

10.10.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Karl Hoyer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 10.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 01.10. - 10.10.2012