Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-020690/0004

Emma Bormann *

(Wien 1887-1974 Riverside, USA) Tokyo Kaiserliche Hoftänzer Holzschnitt in Farbe, signiert Bormann, betitelt ca. 40 x 54 cm. gerahmt,

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

04.10.2017 - 17:35

Dosažená cena: **
EUR 70,-
Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Emma Bormann *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 04.10.2017 - 17:35
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 23.09. - 04.10.2017