Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7007

James Rizzi,* New York 1950-2011,

"SUNDAY AFTERNOON ON THE ISLAND OF LA GRANDE JATTE" 1886 x 1998, Lithographie in Farbe, betitelt, Verleger: John Szoke Editions New York, Blattgröße 26 x 37,4 cm in Passep. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

03.10.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 70,-
Vyvolávací cena:
EUR 65,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 03.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 22.09. - 03.10.2012