Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7003

Bäuerliche Truhe,

Bäuerliche Truhe, - Um?ní a starožitnosti

sogenannte Mehltruhe, 19. Jh. Nadelholzkorpus mit ergänztem Nußholzdeckel, braun mattiert in Kerbschnitztechnik ornamental beschnitzt, 73 x 105 x 57 cm. beschädigt alte Wurmschäden

Expert: Günther Minichreiter Günther Minichreiter

03.10.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Bäuerliche Truhe,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 03.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 22.09. - 03.10.2012