Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 51

Künstler Anfang 20. Jh. 2 Landschaften

Öl auf Karton undeutlich bezeichnet 14,5 x 24 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

03.10.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 95,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 03.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 22.09. - 03.10.2012