Čís. položky 7000

Stick-Bild

Stick-Bild - Um?ní, starožitnosti, šperky

datiert: 1848, Eucharistischer Kelch mit den Buchstaben JH (Jesus), M(aria) auf Messbuch, Monogramm: M. P., 1848, ca. 21 x 18 cm, verglast, original gerahmt, beschädigt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

richard.krautgartner@dorotheum.at

04.10.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Stick-Bild

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 04.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 28.09. - 04.10.2012