Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Oskar F. KNAPP *

(Budapest 1914 - 1987 Wien) "Blumenstück" links unten signiert F. O. Knapp, Öl auf Holz, ca. 40 x 30 cm, vergoldeter Rahmen

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

04.10.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Oskar F. KNAPP *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 04.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 28.09. - 04.10.2012