Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 166

Siegfried Tragatschnig *

Siegfried Tragatschnig * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Theissing/Ktn. 1927 geb.) "Drau, Greifenburg", signiert S. Tragatschnig, datiert 2000, Aquarell auf Papier, 6,5 x 38 cm, gerahmt, Rahmen mit Mängeln

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

03.10.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Siegfried Tragatschnig *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 03.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 26.09. - 03.10.2012