Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 113

Caroline *

Caroline * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Graz 1940 geb.) "Madame guckt in die Luft", signiert Caroline, datiert 2000, Öl auf Leinen, 19 x 10 cm, Passep., gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

03.10.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Caroline *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 03.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 26.09. - 03.10.2012