Switbert Lobisser
(Tiffen 1878-1943 Klagenfurt) Holzschnitt "Die Nachbarin (Kärntner Mutter II)", signiert S Lobisser, beschriftet CCCL, 51,2 x 35,2 cm, gerahmt, partiell fleckig, Glas fehlt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
03.10.2012 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Switbert Lobisser
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 03.10.2012 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 26.09. - 03.10.2012 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena: