Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7008

Wiener Karaffe,

Wiener Karaffe, - Starožitnosti, Obrazy

farbloses Glas, geschliffen, Silbermontierung, Scharnierdeckel und Henkel, Höhe 30 cm, Meisterzeichen, Wiener Dianakopfpunze 1872-1922, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

25.09.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 625,-
Vyvolávací cena:

Wiener Karaffe,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 25.09.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.09. - 25.09.2012