Čís. položky 7901

Ernst Nowak

Ernst Nowak - Starožitnosti, Obrazy

(Troppau 1851-1919 Wien) Eine gute Zigarre!, signiert E. Nowak, Öl auf Leinwand, 47 x 37,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

25.09.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 1.500,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Ernst Nowak

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 25.09.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.09. - 25.09.2012