Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Deutsch, 2. Hälfte 20. Jhdt.

Deutsch, 2. Hälfte 20. Jhdt. - Um?ní, starožitnosti, šperky

"Meine sieben Sachen" unten rechts undeutlich signiert und datiert: (19)73, Farblithografie Nr. 3/6, Plattengröße ca. 39 x 49 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

27.09.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Deutsch, 2. Hälfte 20. Jhdt.

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 27.09.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 21.09. - 27.09.2012