Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Unbekannt, 2. Hälfte 20. Jhdt.

Unbekannt, 2. Hälfte 20. Jhdt. - Um?ní, starožitnosti, šperky

"Ohne Titel" unten rechts undeutlich signiert und datiert: (19)70, Tusche, laviert, auf Papier, ca. 49 x 38 cm, gebräunt, Wechselglas

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

27.09.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 27.09.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 21.09. - 27.09.2012