Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Neo-Biedermeier-Vitrine um 1900/20

Neo-Biedermeier-Vitrine um 1900/20 - Um?ní, starožitnosti, šperky

Kirsch furniert, 3-seitig verglast, 1 Türe mit Sprossenverzierung, Fächer, Schloss, Schlüssel, beschädigt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

27.09.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 27.09.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 21.09. - 27.09.2012