Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Fischgruppe "Skalare", Royal Dux, 20. Jhdt.

Biskuitporzellan, färbig staffiert, gemarkt, Höhe ca. 26 cm

Expert: Margit Palka

27.09.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Expert: Margit Palka

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 27.09.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 21.09. - 27.09.2012