Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

3 Grafiken: a) Peter KRAWAGNA*

3 Grafiken: a) Peter KRAWAGNA* - Um?ní, starožitnosti, šperky

(1937 geb.) "Beine" Radierung Nr. 47/70, b) Brigitte KORDINA* (1944 geb.) Farbradierung Nr. 47/70, c) Helmut MAGREITER* (1940 geb.) Radierung Nr. 47/70, jeweils signiert und datiert: 1974/79/80, Blattformate je ca. 65 x 49,5 cm SW 500 - 600

Privat-Sammlung Dipl.-Ing. Josef Walter

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

20.09.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 20.09.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 14.09. - 20.09.2012