Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Norbert RICHTERSCROBINHUSEN *

Norbert RICHTERSCROBINHUSEN * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Grafenwöhr 1929 - 1975 Aresing) 3 Radierungen: a) "Dohle von Chambord" Nr. 62/100 b) "Big Apple", Nr. 55/100 c) "Hommage für Jean Paul" Nr. 33/100, jeweils unten rechts signiert, Plattengröße je ca. 30 x 22 cm, Sammlerstempel Schätzwert 400 - 500

Privat-Sammlung Dip.-Ing. Josef Walter

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

20.09.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Norbert RICHTERSCROBINHUSEN *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 20.09.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 14.09. - 20.09.2012