Brillant Kulturperlen Ohrsteckgehänge
Gold 585, je ein Brillant ca. 0,06 ct, je eine Kulturperle, 4,4 gøg3
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
04.10.2017 - 15:07
- Vyvolávací cena:
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 04.10.2017 - 15:07 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 27.09. - 04.10.2017 |
Položky z jiných aukcí
- Sachsen A. L., Christian II., Johann Georg I. und August 1591-1601
- Altschliffdiamantsolitär ca. 0,60 ct