Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7066

wiener Tabatiere,

wiener Tabatiere, - Letní aukce

Silber, Holzinneneinrichtung und Boden, geriffelter Rand, Monogrammauflage, 11,5 x 8,5 x 4,5 cm, Meisterzeichen, Wiener Dianakopfpunze 1872-1922, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

22.08.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 188,-
Vyvolávací cena:

wiener Tabatiere,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 22.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.08. - 22.08.2012