Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7204 +

Garderobeschrank,

Garderobeschrank, - Letní aukce

1. Hälfte 19. Jh., mittels Keilverbindung teilbarer Rustenholzkorus, tw. rustefurn., polit., bomb. Lisenen, prof. Kranz, 2 Türen, 188 x 137 x 55 cm, rest. Zustand, Teile erg.

Expert: Günther Minichreiter Günther Minichreiter

22.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Garderobeschrank,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 22.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.08. - 22.08.2012