Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7204

Historismus-Zeitschriftenregal,

Historismus-Zeitschriftenregal, - Sommerauktion

2. H. 19. Jh., tw. gedrechseltes Hartholzgestell, schwarz mattiert, Lyraverzierung, prof. Fachbretter, 133 x 50 x 30 cm, starke Alters- u. Gebrauchsspuren

Expert: Günther Minichreiter Günther Minichreiter

22.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 22.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.08. - 22.08.2012