Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7911

Carl Ernst Morgenstern

Carl Ernst Morgenstern - Letní aukce

(München 1847-1928 Wolfsau) Ein Sommertag, signiert C. E. Morgenstern, Öl auf Leinwand, 70,5 x 100 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

22.08.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 875,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Carl Ernst Morgenstern

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 22.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.08. - 22.08.2012