Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7905

Wenzel Hollar

Wenzel Hollar - Sommerauktion

(Prag 1607-1677 London) Feldherren, Radierung, in der Platte signiert und datiert W. Hollar fec. 1654, 29 x 19,7 cm, gebräunt, leicht stockfleckig, Passep., gerahmt, (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

22.08.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 20,-
Vyvolávací cena:
EUR 15,-

Wenzel Hollar

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 22.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.08. - 22.08.2012