Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7015

Napoleon Bonaparte,

Napoleon Bonaparte, - Um?ní a starožitnosti

Büste, Porzellan, weiß, Sockel glasiert, eingepresste Marke Prag, 2. Drittel 19. Jh. Höhe 10 cm. Am Hut gering bestoßen

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

22.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 85,-

Napoleon Bonaparte,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 22.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 11.08. - 22.08.2012