Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7011

Ingrid Opitz-Axterer,

Ingrid Opitz-Axterer, - Kunst, Antiquitäten und Möbel

Beuthen, Polen 1941 geb. "Le Calabrese" Öl auf Hartfaserplatte, monogrammiert "IO" 69,5 x 60 cm. gering beschädigt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

22.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Ingrid Opitz-Axterer,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 22.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 11.08. - 22.08.2012