Čís. položky 7000

Bauerntruhe, Alpenländisch, 1. Hälfte 19. Jhdt.

Bauerntruhe, Alpenländisch, 1. Hälfte 19. Jhdt. - Um?ní, starožitnosti, šperky

Nadelholz, polychrome Floralbemalung, im Sockel datiert 1828, Deckel später, beschädigt, Teile fehlen

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

23.08.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 23.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 17.08. - 23.08.2012