Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Unbekannt, Österreich, um 1900/20

Unbekannt, Österreich, um 1900/20 - Um?ní, starožitnosti, šperky

"Frühling am Land" unten links undeutlich signiert und datiert: (19)09, Öl auf Leinwand ca. 38 x 58 cm, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

23.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 23.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 17.08. - 23.08.2012