Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

R. TOELZER

R. TOELZER - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Deutsch, 2. Hälfte 20. Jhdt.)"Der junge Herrscher" unten rechts undeutlich signiert und datiert: (19)77, Aquarell, weiße Ölkreide auf blauem Papier, ca. 44 x 60 cm, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

23.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

R. TOELZER

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 23.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 17.08. - 23.08.2012