Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7307

Paar Füllungstafeln,

Paar Füllungstafeln, - Sommerauktion

19. Jh., modifizierte Renaissancestilform ("Manierismus"), durchbrochen floral rocaillenförmig geschnitzt, sowie figural in Form von Fabelwesen, jew. ca. 110 x 20 cm, mit Plexiglas unterlegt, Altersspuren

Expert: Alexander Doczy Alexander Doczy
+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

16.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Paar Füllungstafeln,

+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 16.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.08. - 16.08.2012