Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7113

Tondo, Hl. Maria,

Tondo, Hl. Maria, - Sommerauktion

Relief, Lindenholz, polychrom gefasst, versilbert und vergoldet, Dm. 55 cm, Fassungsschäden, Ende 19. Jh., (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

16.08.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 250,-
Vyvolávací cena:

Tondo, Hl. Maria,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 16.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.08. - 16.08.2012