Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7035

Albarello.

Albarello. - Letní aukce

Venedig, Ende 16. Jh., Majolika, Wandung mit blau und weiß gemaltem Blattwerk auf kleisterblauem Fond, beschriftet "LOCH D FARFARA", Höhe 15 cm, Boden beritzt, bestoßen, (Hr)

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

16.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Albarello.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 16.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.08. - 16.08.2012