Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7012

Hl. Floria,

19. Jh., Holz, polychrom gefasst, versilbert und vergoldet, in verglastem Kästchen, Höhe 22 cm, Altersschäden, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

16.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Hl. Floria,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 16.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.08. - 16.08.2012