Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7907

Marie Ertl

Marie Ertl - Sommerauktion

(Sternberg, Mähren 1837-nach 1883) Blick auf ein Gutsgebäude, signiert M. Ertl, Öl auf Leinwand, 27,5 x 38,5 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

16.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Marie Ertl

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 16.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.08. - 16.08.2012