Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7907

Armand Guery

Armand Guery - Sommerauktion

(1850-1912) Auf dem Sommerfeld, signiert Armand Guery, Öl auf Leinwand,64 x 90 cm, rest., gerahmt,(Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

16.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Armand Guery

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 16.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.08. - 16.08.2012