Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7902

Künstler 19. Jhdt.

Künstler 19. Jhdt. - Sommerauktion

Damenportrait, Öl auf Leinwand,29 x 24 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

16.08.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 475,-
Vyvolávací cena:

Künstler 19. Jhdt.

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 16.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.08. - 16.08.2012