Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Berliner Schule, Mitte 19. Jahrhundert

Knabe in grünem Mantel, seinen Hund umarmend, Aquarell auf Papier, auf Karton kaschiert, 43 x 34 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

16.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 16.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.08. - 16.08.2012