Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

F. BRAUN

(1863 - 1940?) "Mühlberg-Kirche (Neustadt a. d. Waldnaab)" unten rechts signiert und datiert: 1926, Wasserfarben auf Papier, ca. 23 x 34 cm, verglast, gerahmt, beschädigt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

16.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

F. BRAUN

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 16.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 10.08. - 16.08.2012