Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Jugendstilvase

Jugendstilvase - Um?ní, starožitnosti, šperky

Lötz Witwe, Klostermühle Anfang 20. Jh., Dekor "Kreta Chine", grünfärbiges irisierendes Glas, Höhe ca. 30 cm, Mündung etwas bestoßen, abgeschliffen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

14.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Jugendstilvase

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 14.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 06.08. - 14.08.2012