Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Josef Fischnaller *

Josef Fischnaller * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Pfeffersberg/Südtirol 1927- 2006 Linz) "Harlekin", rechts unten signiert und datiert J Fischnaller (19)92, Mischtechnik auf Karton, Blattgröße 32 x 24 cm

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

14.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Josef Fischnaller *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 14.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 06.08. - 14.08.2012