Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7066

6 Prager Becher,

6 Prager Becher, - Letní aukce

Silber, rund, florale Gravur, Höhe 8 cm, Gewicht 169 g, Meisterzeichen, Prager Dianakopfpunze ab 1872, Druckstellen, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

08.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

6 Prager Becher,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 08.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.08. - 08.08.2012