Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7060

Birminghamer Deckeldose,

Birminghamer Deckeldose, - Letní aukce

farbloses Glas, Silbermontierung und Silbersteckdeckel, blau emailliert, inseitig Spiegel, Meisterzeichen, Birminghamer Beschauzeichen 1927, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

08.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Birminghamer Deckeldose,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 08.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.08. - 08.08.2012