Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7020

Lavendelverkäuferin,

Lavendelverkäuferin, - Letní aukce

Wiener Porzellanmanufaktur Augarten, Porzellan, farbig staffiert, Höhe 16 cm, unterglasurblaue Marke, bestoßen

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

08.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Lavendelverkäuferin,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 08.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.08. - 08.08.2012