Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Stavros HATZIIOANNOU *

Stavros HATZIIOANNOU * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Griechenland 1949 geb.) "Liebespaar" unten rechts signiert (kyrillisch), Öl auf Leinwand, ca. 100 x 85 cm, gerahmt, 1 Katalog Ruf 1500

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

12.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Stavros HATZIIOANNOU *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 12.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 06.07. - 12.07.2012