Brillantarmreif zus. ca. 0,70 ct
Gold 750, Steckschließe, 23,8 gøG24
Expert: Thomas Salzburger Thomas Salzburger
12.07.2012 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 12.07.2012 - 15:00 |
Prohlídka: | 06.07. - 12.07.2012 |
Položky z jiných aukcí
- Kulturperlen Collier
- Altschliffdiamantsolitär ca. 0,60 ct