Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 144

O. Gampert *

O. Gampert * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

"Stilleben mit Gefäßen und Obst", signiert O. Gampert, Öl auf Platte, 47 x 56 cm, gerahmt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

11.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

O. Gampert *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 11.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 04.07. - 11.07.2012